Pozycjonowanie, o firmie. Informacje o firmie, skuteczność i szczegóły usługi pozycjonowania strony w Łodzi

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy Pozycjonowanie Tomasz Brzozowski Łódź.

Główny trzon naszej firmy to 6-8 członków zespołu, okresowo pracujemy nawet w zespole kilkunastu osób. Mimo tylu zgromadzonych specjalistów w zespole, oferujemy tanie pozycjonowanie strony. Dlaczego tak się dzieje? Każdy z nas pracuje w tej branży od średnio 8 lat. Postanowiliśmy połączyć siły, rozdysponować obowiązki i przydział prac w ten sposób, by każdy z nas wykonywał to, w czym jest najlepszy. Każdy z nas posiada kompleksową wiedzę na temat mechanizmów działania wyszukiwarek, tworzenia stron internetowych, optymalizacji stron WWW, a także praw rządzących się pozycjonowaniem.

Dzięki połączeniu sił, a dotyczy to przede wszystkim wartościowego zaplecza, cieszymy się dużą skutecznością pozycjonowanych przez nas stron, a nasi Klienci zwiększoną sprzedażą swoich produktów lub zwiększonym zainteresowaniem oferowanych usług i ciągle zwiekszającą się liczbą nowych kontrahentów. Efekty i wysokie pozycje stron, które osiągamy dla naszych Klientów są dla nas zarazem naturalną reklamą. Oczywiście pozycjonujemy także własną stronę, co odróżnia nas od firm zmuszonych do wykupienia reklamy płatnej.

Poznaj zatem nasz zespół fachowców, dowiedz się, co wykonują podczas pozycjonowania:

 • TOMASZ BRZOZOWSKI
  specjalista ds pozycjonowania strony internetowej lokalnie, pozycjonowanie stron w mapach Google, opieka indywidualna, dobór i analiza fraz, przygotowanie strategii i planu działania, tworzenie stron.
  Znajomość : HTML5, PHP, AJAX, JS, RWD, CSS, tworzenie systemów CMS, sklepy internetowe.
 • ARTUR ZDZIARSKI
  główny specjalista, szerokie pozycjonowanie strony, zdobycie i utrzymanie wysokich pozycji stron WWW na wybrane frazy, pozycjonowanie stron w Łodzi i dużych miastach Polski, optymalizacja i tworzenie stron w pełni responsywnych, literatura anglojęzyczna dotycząca SERP.
  Znajomość: RWD, HTML5, PHP, AJAX, JS, CSS, optymalizacja kodu źródłowego.
 • WIKTOR SZRAM
  optymalizacja strony do pozycjonowania, dobór i analiza słów kluczowych, profesjonalne audyty dla firm dotyczące pozycji stron,
  Znajomość: optymalizacja kodu źródłowego strony, pozycjonowanie zagraniczne (rynek Niemiec, Rosji, Francji, Austrii, Wlk.Brytanii).
 • ALEKSANDRA WOŹNIAK
  copywriter, redagowanie tekstu oraz przygotowanie odpowiedniej treści na stronę internetową, dobór ilustracji na stronę WWW, zakup zdjęć na licencji, obsługa Klienta
  Znajomość: struktura artykułu na stronę WWW, język angielski, niemiecki, francuski, zasady przygotowania tekstu na stronę, optymalizacja stron.
 • ANDRZEJ STEFAŃSKI
  całość prac związanych z utrzymaniem i rozbudową zaplecza do pozycjonowania, konfiguracje hostingu, pomoc techniczna,
  Znajomość: serwery dedykowane, hosting WWW, programista PHP, HTML, sieci strukturalne.
 • PIOTR KACZMAREK
  indywidualna opieka nad pozycjonowaną stroną, monitoring i rejestracja działań szkodliwych, metod spamerskich przez konkurencyjne firmy lub osoby.
  Znajomość: doskonała analiza danych zebranych w sieci, przepisy prawne dotyczące przestępstw drogą elektroniczną, statystyki, analizy wyszukiwarek, monitoring fraz, programista PHP, HTML.
  • 90%

   Pozycjonowanie szerokie

  • 100%

   Utrzymanie fraz w TOP 10

  • 85%

   Pozycjonowanie na mapach

  • 95%

   Dobór fraz kluczowych

  • 75%

   Treść i struktura strony

  Ważne aspekty dotyczące procesu pozycjonowanie strony - analiza graficzna schematu

  Na prezentowanym u góry schemacie możemy zobaczyć jak ważne są poszczególne aspekty i elementy pozycjonowania. Ich wpływ na wynik końcowy i efekt, w postaci wysokiej pozycji czy to w Łodzi, czy innym dużym mieście, wynika z całościowego, kompleksowego potraktowania sprawy. Reasumując, proces pozycjonowania strony to praca wieloetapowa i łącząca cały zespół. Nasza firma jest w pełni przygotowania na podjęcia zlecenia pozycjonowania.


  Szukasz dobrej, doświadczonej i skutecznej firmy wykonującej pozycjonowanie w Łodzi?
  Zobacz co nas wyróżnia:

  - odpowiednie kwalifikacje i duża wiedza na temat mechanizów działania wyszukiwarek,
  - wieloletnie doświadczenie, poparte bardzo dobrymi wynikami,
  - doskonała znajomość konkurencyjności na rynku łódzkim,
  - odpowiednie, wartościowe zaplecze budowane mozolnie przez wiele lat,
  - prężną i profesjonalną kadrę pracowników.
  - możliwość monitorowania ataków konkurencji i niwelowania ich skutków oraz pociągnięcie do odpowiedzialności i rekompensaty finansowej osób stojących za celowymi działaniami niszczącymi pozycje.

  Przede wszystkim cieszymy się dobrą opinią ponad 100 Klientów (firmy, instytucje z Łodzi i z całej Polski), którzy z kolei widzą efekty i skuteczność naszych działań.